O firme
Naša firma DoM Slovakia, s.r.o., bola založená v roku 1998. Od r. 2002 pôsobí pod súčasným obchodným menom. V tom čase naše obchodné aktivity smerovali vo väčšej miere do realizácie dodávok kúrenia, rozvodov plynu a vody.
Naše pôvodné obchodné zameranie zostalo nezmenené, ale ponuku sme doplnili o výrobky z bielej techniky, čerpacej techniky, interiérové a exteriérové obklady, dlažby a iné.

Postupne, s potrebami nášho regiónu a zákazníkov, sme rozšírili aj ponuku výrobkov a služieb. Naša firma sa zameriava na výstavby a rekonštrukcie kúpeľní a interiérov bytov a domov. Spolu s odborníkmi z investičnej výstavby - architektmi, projektantmi a odbornými remeselníkmi (kúrenármi, inštalatérmi, atď. ), dnes dodávame takúto stavbu systémom „na kľúč". S touto činnosťou úzko súvisí rozšírenie nášho predajného sortimentu o plávajúce podlahy, drevené podlahy, stenové a stropné obklady, kúpeľňový nábytok a doplnky, plastové okná, vstavané skrine, vchodové a interiérové dvere, zárubne a kľučky a iné.

Našim zákazníkom radi poskytujeme aj ďalšie služby: odborné poradenstvo tovarov, vizualizácie projektov, poradenstvo pri finančnom zabezpečení realizácií. Po vzájomnej dohode je súčasťou dodávok tovaru jeho priamy dovoz na miesto realizácie. Usilujeme sa o komplexné zabezpečenie realizácií projektov, aby naši zákazníci boli čo najmenej osobne zaťažovaní pri stavebných úpravách. Predajný sortiment stále rozširujeme o ďalšie interiérové komponenty, aby ponuka pre našich zákazníkov bola ucelenejšia a aby boli s našimi službami vždy spokojní.
 

AKCIE

alt

 

Kúpelňová keramika JIKA
Široký sortiment českého výrobcu modernej keramiky JIKA za tie najlepšie ceny na trhu.
Katalóg na stiahnutie>>
alt
Kúpelňové príslušenstvo VIVA
Akciová ponuka na komplet príslušenstvo a vybavenie do kúpelne platná do vypredania zásob.
Prehľad akciového tovaru>>
alt
Kúpelňový nábytok
EDEN
Kompletná ponuka kúpelňového nábytku EDEN za vynikajúce ceny!
Katalóg na stiahnutie>>
alt


Kúpelňové zostavy KRAJCAR
Široký sortiment kvalitných kúpelňových skriniek za prekvapujúco nízke ceny, ktoré zaujmú aj tých najnáročnejších z Vás.
Aktuálny cenník na stiahnutie>>

alt
Kúpelňová keramika IDEAL STANDARD
Najrôznejší sortiment svetoznámeho výrobcu modernej keramiky IDEAL STANDARD za vynikajúce ceny.
Katalóg na stiahnutie>>